Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

28. 9. Štafetová míle
BOstrava Hrabová W
30. 9. Dětská tour Petera Sagana
MTBBratislava W
30. 9. Hanseeno Cup
MTBPržno W
30. 9. ACS DRAK cyklokros OP
CROSSVrbno W
30. 9. Lázeňský Madeja SPORT RUN
BKlimkovice lázně W
1. 10. Cyklokros Toi
CROSSVeselí nad Lužnicí W
1. 10. cyklokros masters
CROSSNáměšť na Hané W
7. 10. Bobr Cup
JLitovel W
7. 10. Plesenská stezka
MTBPlesná W
7. 10. 5BV, 7.-8.10.2017
BBeskydy W
7. 10. Cyklokros Toi
CROSSJabkenice W
8. 10. cyklokros masters
CROSSJabkenice W
8. 10. cyklokros OP
CROSSBílovec W

Poslední závody

24. 9. RUN fest půlmaraton, štafety
BOstrava W
24. 9. Oderská mlýnice
MTBMAOdry, Klokočůvek W
23. 9. 5. ČP MTBMA
MTBMAŽacléř W
23. 9. 27. Žamberský duatlon
DTŽamberk
23. 9. 12 hodin No limit
MTBRaduň W
23. 9. Cvilínské schody, RunUp
BVKrnov, Cvilín W
22. 9. Poruba City Bike Fest, 22.-24.9. MTB
MTBOstrava Poruba W
21. 9. Silesia Kros 1/2Marathon
BOpava
20. 9. cyklokros
CROSSBeckov
17. 9. SPAC - Paskovský kriťák + BABY SPAC
KRITPaskov W
17. 9. Hanseeno Cup
MTBLubno W
17. 9. Slovenský pohár MTB
MTBPoráč, SK W
16. 9. Katusha
JJavorový W
16. 9. Dny NATO, 16.-17.9.
JMošnov W
16. 9. Slovenský pohár MTB
MTBPoráč, SK W
16. 9. cyklokros OP
CROSSŠumperk W
15. 9. DoksyRace 2017
TTMáchovo jezero
Foto k závodům:Foto k akcím:
22.4.VELKÁ CENA OPAVY - Memoriál Vladimíra JanáčkaOpava
23.4.1. ČEZ cupLandek
1.5.1.Valašský pohár MTBValašské Meziříčí
8.5.2.MSPMOrlová
14.5.2.ČEZ-cupOpava
14.5.MČR v duatlonuStráž pod Ralskem
19.5.plavecko-běžecký duatlonOV-Poruba
20.5.2.MSPM + krajský přebor časovkaRazová
21.5.Velkopolomské okruhyVelká Polom
27.5.9.ČP mládeže EurolinesSvinary
28.5.MČR žáků v duatlonuHorní Počernice
4.6.ČP sprinttriatlonPoděbrady
10.6.SprinttriatlonOV-Poruba
11.6.12.ČP mládeže EurolinesPetřvald
17.6.Kriterium mem.Jana Veselého - veřejný závodOstrava - Poruba
18.6.ČP TT HoliceHolice
25.6.DuatlonPlzeň
25.6.ČP TT žákovských kategorií - Mistrovství ČRPlzeň
25.6.3.ČEZ-cupKubalonka
2.7.3.Slovenský pohár MTB +2.kat.UCIDohňany
9.7.4.Slovenský pohár MTBRemata
15.7.5.ČP MTB +MČRČeská Kamenice
16.7.SprinttriatlonHavířov
23.7.Lošovský triatlonLošov u Olomouce
30.7.SprinttriatlonNymburk
6.8.ČP TT, MČR d+j ,mezin.závod olymp.nadějíTábor
6.8.TT TáborTábor
19.8.Sprinttriatlon Mistrovství MSKOV-Hlučín
3.9.Mokrolazecká 60Mokré Lazce
15.9.Břeclavský kanecBřeclav
17.9.Minimaraton dětí a mládežeOstrava -Hrabová
17.9.Ostravský půlmaratonOstrava Hrabová
24.9.6. MSPMPustevny
30.9.1. Oderský pohár Vrbno p. Pr
14.10.5. závod BCKolín
15.10.2. Oderský pohárKrnov
21.10.4. ČP MastersOstrava
21.10.3. Oderský pohárOstrava - Poruba
21.10.Oderský pohárOstrava - Poruba
28.10.6. závod BCTábor
28.10.Porubský čtvrtmaratonPoruba
29.10.5. ČP MastersPolička
4.11.4. Oderský pohárOstrava
4.11.Hornická desítkaFrýdek-Místek
5.11.BRYKSY-CROSSGossciecin (PL)
11.11.5. Oderský pohár - Přebor krajeStará Ves n.O.
12.11.6. Oderský pohárKrnov - Cvilín
17.11.7. závod BCHolé Vrchy
18.11.8. závod BCMnichovo Hradiště
25.11.7. Oderský pohárOlomouc - Náměšť na Hané
26.11.9. závod BCLoštice
9.12.8. Oderský pohárPřerov
16.12.11. závod BC-MČR mládežnických kategoriíHlinsko
17.12.Finále ČP MastersKošumberk
23.12.Vánoční běhBělský les
26.12.Štěpánský běh PorubouPoruba
20.1.Vesnická olympiádaOstrava, Vítek
1.4.1. ČP DT Praha, aquatlonPraha - Třebešín
1.4.MTBRydultowy
14.4.OPS silniční, Šafrata BohumínBohumín
14.4.Jesenický šnekOpava-Kylešovice
15.4.1.SP - CK AB SereďVinohrady
21.4.MSP okružní závod, Sundance OPAOpava
22.4.ČEZ cup, Petřkovice, OstravaSlezská zahrada, Koblovská 239
28.4.ČP nadějí a mládežeBrno
28.4.1.ČP MTBTeplice
29.4.ČP nadějí a mládežeBrno
1.5.Grand Prix,MTB,cena BohumínaBohumín, Skřečoň
1.5.MTB Bohumín-2Bohumín
8.5.MSP silnice CK OrlíkOrlová
12.5.Porubský sprinttriatlon IIOstrava - Poruba
12.5.SprinttriatlonOstrava Poruba
13.5.Krajská soutěž MTBOrlová
13.5.Karimpex pohár-časovka do vrchunové lázně Darkov
17.5.OPS časovka jedn. Šafrata BohumínBohumín
19.5.2.ČP_TT BrnoBrno
19.5.EKOL SUPERPRESTIGE 2007Brno
20.5.MSP silnice jednotlivci, SundanceRaduň, krajský přebor
26.5.Časovka O cenu BohumínaBohumín
27.5.ČEZ CUP Opava IIOpava
27.5.Grand Prix MTBRydultowy
27.5.ČEZ cup OpavaOpava
29.5.Triatlonové nadějeOstrava Poruba
1.6.Běh okolo Ostré HůrkyHáj ve Slezsku
3.6.3.ČP_TT Poděbrady MČRPoděbrady
5.6.TTN finálePraha
9.6.Xterra - MČR PrahaHostivařská nádrž
9.6.SLEZP_Velkopolomské okruhyVelká Polom
10.6.4.ČP_TT TáborTábor
16.6.Memoriál Jana VeseléhoOstrava Poruba
16.6.4.ČP MTBVelké Losiny
20.6.III. LOH dětí a mládežeÚstí nad Labem
21.6.III. LOH dětí a mládežeÚstí nad Labem
23.6.MTB OPS Karviná-Shimano cupKarviná
23.6.III. LOH dětí a mládežeÚstí nad Labem
23.6.MČR Apache bikemaratonÚpice
23.6.TT_Skeleněný muž a ženaOstrava Vřesina
30.6.XTerra Žluté lázněPraha Žluté lázně
30.6.6.ČP_TT PlzeňPlzeň
1.7.3.SP - CK MTB DohňanyDohňany
5.7.4.SP - MSR Kláštor p.ZnievonKláštor pod Znievom
8.7.Xterra Hluboká nad VltavouHluboká /vltavou
29.7.TT HlučínHlučín
29.7.TT Hlučín, mistrovství kraještěrkovna Hlučín
4.8.Ostravský ChacharOstrava-Bělský les
4.8.TT_Duko RýmařovRýmařov
11.8.Triatlon TitánuBřezůvky
12.8.BA7 - Bike adventureVysočina
18.8.MTB DěhylovDěhylov, u Žáby
18.8.ČP nadějí a mládeže,Haná TourNezamyslice
1.9.Na Velký JavorníkFrenštát pod Radhoštěm
8.9.SLEZP Mokrolazecká 60Mokré Lazce
22.9.PůlmaratonOstrava - Hrabová
23.9.Maxbike cupOstrava - Petřkovice
30.9.1.ČP masters cyklokrosKošumberk
6.10.Plesenská stezkaPlesná, hřiště,rozpis platí dat.6.10.07
7.10.MTB fin.KP, průběžné výsledky zdeBohumín Skřečoň
7.10.Oderský pohár Vrbno propozice k závoduVrbno
7.10.1.Oderský pohár,2.ČP masters,rozpis poháruVrbno pod Pradědem
14.10.2.Oderský pohár,3.ČP mastersKrnov
20.10.3.Oderský pohár,4.ČP masters,průb.vysl.po3.kolePoruba
20.10.3.Oderský pohár,ČP masters,výsledky závoduPoruba
27.10.5.ČP ToiToi cup, SPTábor
27.10.SP cyklokrosTábor
3.11.Oderský pohár-průběžné výsledky po 4.závoděOstrava Petřkovice
3.11.4.Oderský pohárOstrava Petřkovice
10.11.Merida Sport Life Cup 2007Brno
11.11.6. závod Oderského poháruStará Ves n.Ondřejnicí
11.11.6.Oderský pohár,přebor krajeStará Ves n.Ondřejnicí
18.11.7.Oderský pohárMoravský Beroun
24.11.8.Oderský pohár,8.ČP mastersNáměšť na Hané
25.11.7.ČP Toi Toi cup, open mužiNáměšť na Hané
4.12.Přebor na veslařských trenažérechPoruba VŠB
6.4.1.SP - MTBTurčanské Teplice
12.4.1. ČP MTBPardubice
19.4.2.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIAOrlová, městský park
20.4.MSKP-Sundance, okružníOpava
26.4.Škoda Bike maratonBrušpěrk u Ostravy
1.5.1. Valašský pohár mládežeZašová,motokrosový areál
2.5.TT štafetyPL - Dšbrowa Górnicza
3.5.Author Šela maratonHelfštýn
4.5.e'Dsystem cup 1Ostrava Hošťálkovice
4.5.ČP_DT_MČR dorost, juniořiHorní Počernice
8.5.MSKP_Orlík OrlováOrlová
8.5.2. ČP MTBTeplice
10.5.Porubský sprinttriatlon IIOstrava - Poruba
10.5.TT OstravaOstrava
17.5.2. Valašský pohár mládežeJablůnka, ZŠ
17.5.Silesia bike maratonOpava
17.5.MSKP_Rázová_krajský přeborRázová
18.5.MSKP_krajský přeborOpava
24.5.1.ČP_XTT_O2 Žluté lázněPraha
24.5.3. ČP MTBKarlovy Vary
31.5.3. Valašský pohár mládežeHranice,střelnice, areál BMX
1.6.3.(2.)ČP_TT_triatlon všechny kat.Poděbrady
1.6.Závod horských kol pro děti a mládežKunčice pod Ondřejníkem
7.6.4.Valašský pohár mládežeRatiboř, hasičská zbrojnice
8.6.Ed system cup 2Frýdlant n.O Lubno
14.6.4. ČP MTBŠpindlerův Mlýn
21.6.5. Valašský pohár mládežeSemetín, fotbalové hřiště
22.6.Ed system cup 3Frýdlant n.O, restaurace Las Vegas
28.6.3.MTB Merida-Delikomat cupProtivanov
29.6.5.ČP_TT_triatlon, dor. žáciHlučín
6.7.6. Valašský pohár mládeže - fináleValašské klobouky,náměstí,městský okruh
12.7.5. ČP MTB MČRVelké Losiny
19.7.7.ČP_TT_triatlonMělník
20.7.Hanácký pohár TTSobáčov
26.7.5.MTB Merida-Delikomat cupŽďárná
2.8.Ostravský ChacharOstrava Bělský les
9.8.MČR silničníLanškroun
7.9.MTB mistrovství Rudy Sl.Polsko, Ruda Ślšskia,Bielszowice
20.9.Oderská mlýniceKlokočůvek u Oder
27.9.1. závod Toi Toi Cupu UničovUničov
28.9.2. závod Toi Toi Cupu HlinskoHlinsko
4.10.ČP/M Memoriál Jana VeseléhoOstrava
4.10.Plesenská stezka, Vesnická olympiádaOstrava Plesná
5.10.3. Oderský pohárVrbno p. Pradědem
11.10.3. závod Toi Toi Cupu LounyLouny
17.10.Bike kemp s Jánem SvoradouBeskydy
2.12.Otevřený přebor VŠB ve veslováníPoruba, koleje VŠB, start 16:00
6.12.10. Oderský pohárBryksjuz Gosciecin
18.4.Dobroslavický duatlonDobroslavice
25.4.TT - testy SCMNymburk
1.5.1. Valašský pohár mládežeValašské Meziříčí
3.5.SP Houffalize-BelgieBelgie
3.5.eD system cup 1Brušperk
8.5.2. Valašský pohár mládežeValašské Klobouky
9.5.TT PorubaOstrava
16.5.ČP XCO BystřiceBystřice pod Hostýnem
16.5.Krajský přebor Razová
17.5.Krajský přebor Rázová
7.6.ČP TTPoděbrady
13.6.4. Valašský pohár mládežeRatiboř
21.6.TT Hlučín MkrajeHlučín
28.6.Merida bike VysočinaNové Město na Moravě
11.7.6. Valašský pohár mládeže, finHranice na Moravě
11.7.Xterra DěčínDěčín
25.7.7.Merida-Delikomat-Grena cupValchov
30.7.MČR žáci, kadeti, kadetkyCheb
1.8.Triatlon Duko RýmařovRýmařov, Edrovický rybník
9.8.8.Merida-Delikomat-Grena cupBenešov
9.8.ČP TTTábor
15.8.9.Merida-Delikomat-Grena cupKořenec
21.8.Xterra AustriaKlopeiner See
22.8.ČP XCO Kutná HoraKutná Hora
6.9.eD system cup 4Pstruží Opálená
3.10.Memoriál Jana VeseléhoOstrava Poruba
3.10.Plesenská stezka, MTBPlesná
31.10.10. ČP mastersLoštice
14.11.6. Oderský pohárStará Ves nad Ondřejnicí
15.11.7. Oderský pohárOstrava Landek
27.11.Vyhlášení ČP Xterra - fotkyKonopoště
24.12.Štědrodenní běhJilešovice
26.12.Štěpánský běh PorubouOstrava Poruba
23.1.Vesnická OlympiádaOstrava - Hrabůvka
17.4.Dobroslavický jarní duatlonDobroslavice
24.4.Škoda Bike maratonOstrava
1.5.Průběžné pořadí MSTT 2010Ostrava
8.5.Porubský sprinttriatlonOstrava - Poruba
16.5.VO_XCD_Lhota
30.5.ME XTT SardinieItaly
12.6.XTB Extreme triatlon BrušperkBrušperk
19.6.ČP TT 2010 - AgeGroupHlučín
28.8.XTT - HradecHradec Králové
31.10.6. ČP Masters, 4. Oderský pohárLoštice
7.11.8. ČP Maters, 5. Oderský pohárOstrava
15.1.Zimní triatlon Jeseníky !!!Přeloženo na 19.2.Rýmařov, Nová Ves
30.3.Ukončení zimní přípravyZábřeh
30.5.Zlatá tretraOstrava
25.6.Mistři ČR v TT st. a ml. žáciPlzeň
22.7.Letní soustředění SK Jiří TeamuSvojanov
11.9.Cyklokrosové soustředění 2006Valtice
14.10.Cyklokros Kolín- 5.BCKolín
21.10.3. OP v Cyklokrosu - VysledkyOstrava - Poruba
20.2.Výročka SK Jiří TeamuOstava - Poruba
23.3.Soustředění SK JTVeĺký Meder
28.3.Návrh dresů SK JTPoruba
4.4.Soustředění SK Jiří TeamVelké Pavlovice
15.4.CEZ Cup - PetřkoviceOstrava
20.7.Soustředění SK Jiří TeaMSvojanov
8.8.Švih na pustevnyOstrava - Pustevny
22.9.Velnická olympiáda - lukostřelbaVelká Polom
14.10.Cyklokros Krnov 2Krnov
19.1.Vesnická olympiáda - plaváníVítek
28.1.Zimní soustředěníJeseníky, Petříkov
9.3.WCS - záruka kvality?Silnice
28.5.Xterra Italy IITA
13.6.Trať XTBBrušperk a okolí
24.10.Výlety po Jesenických kopečcíchKarlov pod Pradědem
9.4.Soustředko Kobylí 09Kobylí
27.9.Na kole na Říp a KarlštejnPraha
27.11.Vyhlášení Xterra 2010Konopiště

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera