Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

29. 4. Spartan
JKouty nad Desnou, Loučná W
29. 4. Dobroslavický jarní duatlon
DTDobroslavice W
29. 4. SPAC - Velká cena Karlovic
SILVrbno W
30. 4. Xterra Greece
XTTVouliagmeni, Řecko W
30. 4. Dětská tour Petera Sagana
MTBZášová, SK W
30. 4. Štěpánkovická 12
BŠtěpánkovice W
1. 5. SPAC - Memoriál Jana Ferdyna
CASJxx W
1. 5. Běh okolo Nezmaru
BJilešovice W
1. 5. Valašský pohár mládeže
MTBValašské Meziříčí, Skiareál Veselá W
3. 5. Štafetová míle
BOstrava Hrabová W
6. 5. Hyundai Perun SkyMarathon
BJavorový
6. 5. Krušnoman duatlon
DTKlíny W
6. 5. Valachy duatlon
DTVelké Karlovice W
6. 5. Slovenský pohár MTB
MTBKošice W
7. 5. Dětská tour Petera Sagana
MTBNitra, SK W
7. 5. SPAC - Okolo Bílovce
SILBílovec W
7. 5. Slovenský pohár MTB
MTBKošice W
8. 5. Běh Osvobození, 15 km
BOstrava - Hrabyň
8. 5. Valašský pohár mládeže
MTBRatiboř W

Poslední závody

23. 4. Xterra Cyprus
XTTPaphos, Kypr W
23. 4. Hanseeno Cup
MTBStaříč W
23. 4. Slovenský pohár MTB
MTBTurčianské Teplice W
22. 4. 2. ČP MTBCC 22.-23.4.
MTBPraha W
22. 4. Porubajk
MTBMAOstrava W
22. 4. Aquatlon Praha ČP MČR
AQPraha W
22. 4. Night Run
BOstrava W
22. 4. Duathlon DG
DTDabrowa Gornicza, PL W
21. 4. Večerní jízda na kolečkových bruslích
JOstrava -Poruba W
18. 4. Strojařské schody
BVBrno W
15. 4. Aquatlon Jablonec ČP
AQJablonec nad Nisou W
15. 4. 1. ČP MTBCC 15.-16.4.
MTBKutná Hora W
Archiv: 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
7. 1. ToiToi cup MČRHlinskoCyklokrosW
7. 1. 9. LysacupVisalaje, parkovištěBěh do vrchuW
7. 1. Winter run BrnoBrnoBěhW
7. 1. Tříkrálový běh, 4 kmTřeboviceBěhW
8. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěhW
13. 1. Dynafit skialp vertical raceLysá horaSkialpyW
14. 1. OB - Zimní ligaOstrava, Zábřeh, OSUOrientační běhW
15. 1. 10. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
21. 1. 11. LysacupOstravice, ŠanceBěh do vrchuW
21. 1. City cross sprintOstrava - VítkoviceBěžkyW
21. 1. Winter run OstravaOstrava, Komenského sadyBěhW
21. 1. Hradecký WINTER race 2017Hradec KrálovéMTB
21. 1. Patnáctka okolo PaprskuPaprsek, JeseníkyBěžkyW
21. 1. LH 24, 21.-22.1.BeskydyBěhW
22. 1. Landecká cross 5 a 10Ostrava PetřkoviceBěhW
27. 1. Biela stopaKremnica, SKBěžkyW
28. 1. MSBieles, LUXCyklokros
28. 1. Zimní soustředění 28.1.-4.2.2017Jeseníky, PetříkovJiné
28. 1. SNOW BIKE RACEDolní MoravaMTB
28. 1. Karlovarská 50Velké KarloviceBěžkyW
29. 1. MSBieles, LUXCyklokros
29. 1. 12. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
29. 1. Zimní 6KravařeBěh
4. 2. 13. Lysacup, 3 in 1Ostravice, železniční přejezdBěh do vrchuW
4. 2. Skialp BíláBílá, BeskydySkialpyW
4. 2. OB - Zimní ligaKlimkoviceOrientační běhW
11. 2. 1000 lanových délek, 11.-12.2.Paprsek, JeseníkyBěžky
11. 2. Salomon Beskydy runOstraviceBěhW
11. 2. OB zimní ligaKlimkoviceOrientační běhW
12. 2. 14. LysacupVisalaje, parkovištěBěh do vrchuW
17. 2. Jizerská 50, 17.-19.2.2017BedřichovBěžkyW
18. 2. 15. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
18. 2. Winter run OlomoucOlomoucBěhW
18. 2. Noční stopa ValachyVelké KarloviceBěžkyW
25. 2. 16. LysacupMalenovice,Bezruč, časovkaBěh do vrchuW
25. 2. Jelyman 25.-26,2.2017Jeseníky, PaprsekBěžkyW
25. 2. V. Ročník zimní DuKo triatlon RýmařovRýmařov, Aréna Flemdazimní triatlonR W
4. 3. OB - zimní ligaOstrava HrabůvkaOrientační běhW
4. 3. Viessmann - Jesenický zimní triatlon, MČR, MSRJeseníky, Pradědzimní triatlonW
4. 3. 17. Lysacup fináleMalenovice, Rajská boudaBěhW
11. 3. OB - zimní ligaHulvákyOrientační běhW
11. 3. Aquatlon ČPČeské BudějovicePlavecko-běžeckýW
12. 3. Jesenická 70JeseníkyBěžkyW
12. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěh
18. 3. OB - Zimní ligaBolaticeOrientační běhW
19. 3. Jarní 10KravařeBěhW
25. 3. Aquatlon ČPKarvináPlavecko-běžeckýW
25. 3. Jarní RundálOstrava - Bělský lesBěhW
25. 3. Ježník runKrnovBěh
1. 4. Dětská tour Petera SaganaLučenec, SKMTBW
1. 4. Morkovské bajkMorkoviceMTBW
2. 4. Xterra MaltaMaltaXTerraW
5. 4. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
6. 4. Jarní soustředění, 6-9.4.NěmčičkyJiné
8. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
8. 4. Run GoOstrava, BělákBěhW
8. 4. 10.roč. Hasičského velikonočního čtvrt maratonJilešoviceBěhW
9. 4. Bolatická 20BolaticeBěh
15. 4. Aquatlon Jablonec ČPJablonec nad NisouPlavecko-běžeckýW
15. 4. 1. ČP MTBCC 15.-16.4.Kutná HoraMTBW
18. 4. Strojařské schodyBrnoBěh do vrchuW
21. 4. Večerní jízda na kolečkových bruslíchOstrava -PorubaJinéW
22. 4. 2. ČP MTBCC 22.-23.4.PrahaMTBW
22. 4. PorubajkOstravaMTB maratonW
22. 4. Aquatlon Praha ČP MČRPrahaPlavecko-běžeckýW
22. 4. Night RunOstravaBěhW
22. 4. Duathlon DGDabrowa Gornicza, PLDuatlonW
23. 4. Xterra CyprusPaphos, KyprXTerraW
23. 4. Hanseeno CupStaříčMTBW
23. 4. Slovenský pohár MTBTurčianské TepliceMTBW
29. 4. SpartanKouty nad Desnou, LoučnáJinéW
29. 4. Dobroslavický jarní duatlonDobroslaviceDuatlonW
29. 4. SPAC - Velká cena KarlovicVrbnoSilničníW
30. 4. Xterra GreeceVouliagmeni, ŘeckoXTerraW
30. 4. Dětská tour Petera SaganaZášová, SKMTBW
30. 4. Štěpánkovická 12ŠtěpánkoviceBěhW
1. 5. SPAC - Memoriál Jana FerdynaxxČasovka jednotlivcůW
1. 5. Běh okolo NezmaruJilešoviceBěhW
1. 5. Valašský pohár mládežeValašské Meziříčí, Skiareál VeseláMTBW
3. 5. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
6. 5. Hyundai Perun SkyMarathonJavorovýBěh
6. 5. Krušnoman duatlonKlínyDuatlonW
6. 5. Valachy duatlonVelké KarloviceDuatlonW
6. 5. Slovenský pohár MTBKošiceMTBW
7. 5. Dětská tour Petera SaganaNitra, SKMTBW
7. 5. SPAC - Okolo BílovceBílovecSilničníW
7. 5. Slovenský pohár MTBKošiceMTBW
8. 5. Běh Osvobození, 15 kmOstrava - HrabyňBěh
8. 5. Valašský pohár mládežeRatibořMTBW
13. 5. 3. ČP MTBCC 13.-14.5.Pec pod SněžkouMTBW
13. 5. Majový bobrHlučín-BobrovníkyMTBW
13. 5. EPO survival, 13.-14.5.Dobronice u BechyněJinéW
13. 5. Krnovský kriťákKrnovKritérium
13. 5. Rodinný duatlonOstrava, SkalkaDuatlonW
14. 5. SPAC Bohumínksá časovka + baby SPACBohumínČasovka jednotlivcůW
14. 5. Hanseeno CupHodoňoviceMTBW
14. 5. Slovenský pohár MTBDrozdovoMTBW
17. 5. SPAC - Cena continentalu FrenštátFrenštát pod RadhoštěmČasovka do vrchuW
20. 5. Silesia bike maratonOpavaMTB maratonW
20. 5. Specialized Enduro race, 20.-21.5.Kouty nad DesnouMTBW
21. 5. Dětská tour Petera SaganaSulov, SKMTBW
21. 5. SPAC O cenu Krnova + Baby SPACKrnovSilničníW
25. 5. Hlučínský půlmaratonHlučínBěh
26. 5. Jesenický tvrďák, 26.-27.5.JeseníkyJinéW
26. 5. MamutmanPřerovTriatlonW
27. 5. Xterra PortugalGolega, PortugalskoXTerraW
27. 5. 1. ČP MTBMAKlatovyMTB maratonW
27. 5. Bělský okruhBěláMTBW
27. 5. Český běh ženOstravaBěhW
27. 5. Vlašský hrbČarták, Hutisklo, BeskydyBěhW
27. 5. Mamut bike PřerovMTBW
28. 5. Poděbradský triatlonPoděbradyTriatlon
28. 5. Hájecký Baby CupHáj ve SlezskuMTBW
2. 6. Atlas adventure, 2.-4.6.OpavaJinéW
3. 6. 2. ČP MTBMAMostMTB maratonW
3. 6. 4. ČP MTBCC 3.-4.6.ZadovMTBW
3. 6. CzechmanPardubiceTriatlon
3. 6. Head bike maratonSlezská HartaMTBW
4. 6. Xterra WalesWalesXTerraW
4. 6. Triatlon TychyTychy, PLTriatlon
4. 6. Dětská tour Petera SaganaBanská Bystrica, SKMTBW
4. 6. Velká cena F-MFrýdek-MístekČasovka jednotlivců
4. 6. Slovenský pohár MTBDohňanyMTBW
7. 6. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
10. 6. Xterrra BelgiumNamur, BelgieXTerraW
10. 6. Odřivousův pohárBílovecMTB
10. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
11. 6. Příbramský TT, ČP, MČRPříbramTriatlon
11. 6. Běh zámeckým parkemKravařeBěh
11. 6. TT Dabrowa GorniczaDabrowa Gornicza, PLterénní triatlon
16. 6. Lapierre Životské HoryDolní ŽivoticeMTB
17. 6. 5. ČP MTBCC 17.-18,6,BedřichovMTBW
17. 6. Crosstriatlon Ostrov, MČROstrovterénní triatlon
17. 6. Life InlineOstrava PorubaJinéW
18. 6. Xterra FinlandImatra, FinskoXTerraW
18. 6. Bike ValachyVelké KarloviceMTBW
18. 6. Dětská tour Petera SaganaKežmarok, SKMTBW
18. 6. SPAC Tour de Javorový - Baby SPACTřinecČasovka do vrchuW
18. 6. Hanseeno CupSviadnovMTBW
21. 6. Běh olympijského dneOstrava PorubaBěh
21. 6. Olympijský běhOstrava PorubaBěh
22. 6. Adventure Slovenia, 22-25.6.2017SlovinskoEtapový závod
24. 6. Xterra SwitzerlandVallee de Joux, ŠvýcarskoXTerraW
24. 6. MoraviamanOtrokoviceTriatlon
24. 6. Adrenalin cupBeskydyJinéW
24. 6. 24hod inline OlešnáJinéW
24. 6. Valašský pohár mládežeSemetínMTBW
24. 6. Vaňkáč čelindž - běhHorní LhotaBěh
1. 7. Tour de France, 1.-23.7.EvropaEtapový závod
1. 7. Xtriatlon ŠternberkŠternberk - Žlebterénní triatlon
1. 7. SPAC - Memoriál A. DohnalaxxSilničníW
2. 7. Xterra FranceXonrupt, FrancieXTerraW
2. 7. Slovenský pohár MTBSmoleniceMTBW
8. 7. Pálava racePavlov, Nové MlýnyTriatlon
15. 7. OravamanZuberec, SKTriatlonW
15. 7. Bike ČeladnáČeladnáMTB
15. 7. Salzkammergut Trophy - MarathonMan Europe, 15.-16.7.Bad Goisem, RakouskoMTB maraton
15. 7. Pálava racePálava, Nové MlýnyTriatlon
22. 7. 6. ČP MTBCC MČR 22.-23.7.BrnoMTBW
22. 7. Triatlon MělníkMělníkTriatlon
22. 7. BA 22.-23.7.Železné hory, Heřmanův Městecorientační závod MTBW
22. 7. Slovenský pohár MTBBanská BystricaMTBW
22. 7. Vaňkáč čelindž - MTBHorní LhotaMTB
23. 7. Krušnoman triatlonKlíny, MostXTerra
23. 7. Źelezný císařákJilešoviceTriatlon
23. 7. Slovenský pohár MTBBanská BystricaMTBW
29. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
29. 7. Ford ChallengePrahaTriatlon
29. 7. TT DUKO RýmařovRýmařovTriatlon
30. 7. Xterra ItalyScanno, ItalyXTerra
30. 7. Velká cena E-ON Tábor, ČPTáborTriatlon
4. 8. ValachymanNový Hrozenkovterénní triatlonW
5. 8. 3. ČP MTBMAHlinskoMTB maratonW
5. 8. Královský triatlonMajetínTriatlon
5. 8. Ocelový muž, testy fyz. kondiceOstravaJinéW
5. 8. SlovakmanPiešťany, SKTriatlon
5. 8. SPAC - Grand Prix Forman + mistr Baby SPACyySilničníW
12. 8. Běhej lesy BíláBíláBěh
12. 8. TT SokolovSokolovTriatlon
13. 8. Xterra PolandKrakow, PolskoXTerraW
13. 8. Dětská tour Petera SaganaSvit, SKMTBW
13. 8. SPAC - Stonavská časovka + mistr Baby SPACStonavaČasovka jednotlivcůW
19. 8. Xterra GermanyZittau, NěmeckoXTerraW
19. 8. SPAC - Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
19. 8. SPARTANLitovelJinéW
19. 8. Vaňkáč čelindž - duatlonHorní LhotaDuatlon
20. 8. Žilinský krostriatlonŽilina, SKterénní triatlon
20. 8. Slovenský pohár MTBLietavaMTBW
26. 8. Xterra SwedenStockholm, ŠvédskoXTerraW
26. 8. Pilman triatlonŽďár nad SázavouTriatlonW
26. 8. SPAC - Memoriál J. Veselého + mistr Baby SPACOstrava PorubaKritériumW
27. 8. Větřkovický triatlonVětřkovice u Kopřivniceterénní triatlonW
2. 9. Carlsbad International School CITY TRIATHLON Karlovy Vary 20Karlovy varyTriatlon
2. 9. Valašský pohár mládežeJablůnkaMTBW
3. 9. Xterra DenmarkMons Klint, DánskoXTerraW
3. 9. Dětská tour Petera SaganaSlovenský rajMTBW
3. 9. SPAC - O cenu města Petřvald + Baby SPACPetřvaldSilničníW
9. 9. 4. ČP MTBMA MČRTeplice nad MetujíMTB maratonW
9. 9. EKOL SUPERPRESTIGE Brno - ČP, MČR BrnoTriatlon
9. 9. DolomitenmannLienz, RakouskoJinéW
9. 9. OB - klasikaPustá PolomOrientační běhW
10. 9. Dětská tour Petera SaganaTopolčianky, SKMTBW
10. 9. SPAC - Časovka na Kasárny + Baby SPACnnČasovka do vrchuW
15. 9. KatushaJavorovýJinéW
15. 9. DoksyRace 2017Máchovo jezeroTriatlon
16. 9. Dny NATO, 16.-17.9.MošnovJiné
16. 9. Slovenský pohár MTBPoráč, SKMTBW
17. 9. SPAC - Paskovský kriťák + BABY SPACPaskovKritériumW
17. 9. Hanseeno CupLubnoMTBW
17. 9. Slovenský pohár MTBPoráč, SKMTBW
21. 9. Silesia Kros 1/2MarathonOpavaBěh
23. 9. 5. ČP MTBMAŽacléřMTB maratonW
23. 9. 27. Žamberský duatlonŽamberkDuatlon
24. 9. RUN fest půlmaraton, štafetyOstravaBěhW
28. 9. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
30. 9. Dětská tour Petera SaganaBratislavaMTBW
30. 9. Hanseeno CupPržnoMTBW
7. 10. Bobr CupLitovelJinéW
14. 10. OB - noční sprintOstrava, Dolní oblast VítkovicOrientační běhW
21. 10. Běhej ValachyVelké KarloviceBěhW
21. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěh
21. 10. Silesia půlmaratonOpavaBěhW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava PorubaBěh
28. 10. OB - klasikaOstrava VŠBOrientační běhW
29. 10. Xterra MS HawaiiMaui, HawaiiXTerraW
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava PorubaBěh
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera